Az őrület és az epicizmus csúcsa: a NASCAR Cup Atlanta futama és az elragadó befutó

Napi hírek és érdekességek a NASCAR és az IndyCar világából. Minden az amerikai autósportról magyar nyelven.

Todd Gilliland a NASCAR Cup Series versenyét olyan érzésként jellemezte, mint a kísértetkastélyban való tartózkodást. A verseny rendkívül izgalmas volt, 48-szor változott az éllovas, és több mint 30 autó szenvedett karambolokat. A verseny vége is rendkívül izgalmas volt, a három legelső autó 0.003 másodperc különbséggel ért célba. Daniel Suarez győzelmével történelmi pillanatokat élt meg a NASCAR-ban. A versenyen voltak vesztesek is, mint például Joey Logano, akinek már a rajt sem sikerült jól. A szoros küzdelmek és váratlan események miatt ez volt az egyik legjobb és legkiszámíthatatlanabb NASCAR verseny az utóbbi években.